فیلترها

هوا علاوه بر رطوبت میتواند حامل آلودگی نیز باشد این آلودگی ها میتواند مانند ذرات ریز گرد وغبار حاصل از هرگونه فعالیت انسانی و غیر انسانی باشد. از طرفی کمپرسور ها اویل اینجکت که با روغن کار می کنند نیز همواره مقداری روغن را وارد هوا می کنند که این روغن باعث آلودگی هوا میشود. به همین خاطر صنایع حساس مانند آرایشی و بهداشتی، از چندین میکرو فیلتر استفاده می کنند که باعث میشود ذرات و آلودگی ها در چندین مرحله به دام بیفتند.

فیلتر
هوای فشرده

سیستم های هوای فشرده امروزه تبدیل به یک نیاز ضروری و مهم در تمامی صنایع تولیدی شده است. به اطراف خود نگاه کنید. تقریبا تمامی وسایلی که در اطراف شما وجود دارد,در مراحل تولید شان از هوای فشرده کمک گرفته , هوای فشرده به هوایی گفته میشود که به وسیله وارد کردن انرژی حجم آن کاهش می یابد و این کاهش حجم هوا در نهایت باعث افزایش فشار هوا میشود.به عبارتی دیگر هوای فشرده به هوایی گفته میشود که فشار آن به وسیله کاهش حجم افزایش می یابد, درواقع با فشرده سازی هوا میتوان انرژی را ذخیره کرد.
هوای فشرده امروزه مانند برق به نیروی محرک هر کارخانه یا کارگاهی تبدیل شده است. این انرژی پاک برخلاف برق نیاز به پرداخت قبض های چند میلیونی ندارد و ازطرفی قدرت ابزار هایی که با باد کار می کنند در عین کوچکتر بودن بسیار بیشتر از ابزار ها برقی است. 

شروع به سفارش کنید

 

شما می توانید بصورت رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید

(021)46070741-3

All Right Reserved By Andisheonline Web Design ®

×

سلام

لطفا پیام خود را برای ما ارسال کنید

×